referencie | Penzión Alžbeta***
Penzión Alžbeta***
p1050110_800x600.JPG

www.Penzión Alžbeta.sk


Penzión Alžbeta*** Ubytovanie, Demänovská dolina, Jasná Nízke Tatry, Liptov
Rodinný penzión Alžbeta*** sa nachádza na začiatku obce Demänová, ktorá je vstupnou bránou do Demänovskej doliny - Nízke Tatry. Penzión je predurčený svojou vynikajúcou polohou, čo ocenia najmä vyznávači zimných aj letných športov. Leží medzi najznámejšími atrakciami na Liptove - top lyžiarskym strediskom Jasná (8 km), aquapark Tatralandia (6 km), Thermalpark Bešeňová (20 km), termálne kúpalisko Liptovský Ján (10 km). Okrem športového vyžitia je tu možnosť. 
Penzión ponúka ubytovanie v komfortne zariadených izbách alebo apartmánoch, ktoré svojím vybavením uspokoja aj náročnejších hostí. Je vhodný ako pre rodiny s deťmi, tak aj pre rôzne firemné akcie, eventy, team building, relaxačné či víkendové pobyty. Disponuje vlastným parkoviskom, chráneným kamerovým systémom. Objekt je vzdialený 150 m od nabližšej autobusovej zastávky. Celková kapacita ubytovania v penzióne Alžbeta je 37 ľudí.
Pokiaľ hľadáte kľud, príjemné prostredie a rodinnú atmosféru, veríme, že u nás strávená dovolenka s veľmi výhodnou polohou penziónu Vám toto všetko poskytne.

admin (08-10-2012 19:07:33)

TOP produkty
akcie
anketa

Odkial ste sa dozvedeli o našej firme ?